جانمایی پلاک ثبتی و تهیه نقشه یو تی ام
09127833597

جانمایی پلاک ثبتی

  نقشه utm

  جانمایی پلاک ثبتی یعنی اینکه بررسی و تایید گردد که پلاک ثبتی درج شده روی سند متعلق به همان  قطعه ای است که از طرف متقاضی  تعرفه گردیده . و این کار توسط افراد ذیصلاح-که این افراد کارشناسان رسمی دادگستری در امور ثبتی می باشند –انجام می گردد.

  عموما برای اخذ سند تک برگی علاوه بر تهیه نقشه UTM ، نقشه جانمایی پلاک ثبتی نیز از مدارک الزامی است که باید به اداره ثبت ارائه گردد.

  یکی دیگر از موارد کاربرد موقعی است که شخصی سند قدیمی در دست داشته ولی از محل دقیق ملک اطلاعی ندارد.در این صورت کارشناسان رسمی دادگستری با تطبیق مدارک موجود و جستجوی پلاک های ثبتی مجاورین ،تهیه نقشه UTM و 2000/1 و سایر موارد مکان دقیق ملک را روی نقشه های 2000/1 هوایی جانمایی کرده و محل دقیق ملک را به مالک معرفی می نمایند.و چون این نقشه دارای اطلاعات UTM  می باشد می توان با استفاده از دستگاه GPS  کنجهای ملک را روی زمین میخ کوبی کرد.

  جانمایی پلاک ثبتی چه زمانی در عکس های هوایی کاربرد دارد؟
   در برخی موارد از عکس های کابرد دارد که چندین مورد را شرح خواهیم داد.
  بعضی مواقع افرادی از قبیل وراث صاحب ملکی هستند که به طور دقیق مشخصات ملک آنها تعیین نشده است در این مواقع با استفاده از جانمایی و نقشه های ثبتی منطقه مکان دقیق ملک مشخص میشود.
  یکی دیگر از موارد استفاده وجود اختلافات بین همسایه ها است که در آن شخصی مدعی میشود که همسایه به ملک آن تعرض کرده در اینجا کارشناس وظیفه جانمایی ملک را برعهده دارد.

تماس با ما

گروه مهندسین نقشه برداری آریا یوتی ام از همکاران نقشه بردار در کلیه شهرستانها دعوت به همکاری می نماید.
جهت اطلاع از شرایط همکاری می توانید با ما تماس بگیرید .

 

شماره های تماس:

09127833597

09397833597